• 509 738 634

    15 864 43 78

  • 11 Listopada 74

    28-200 Staszów

  • Pn-Pt: 9.00-19.00

    Sob: 9.00-14.00, Ndz: 9.00-13.00

O nas

Nasza przychodnia to nowoczesny zakład lecznictwa weterynaryjnego. Zajmujemy się leczeniem zwierząt towarzyszących oraz egzotycznych. Proponujemy szeroki zakres usług profilaktyczno-diagnostycznych. Nasi pracownicy - lekarze i technicy weterynaryjni to ludzie z pasją i poświęceniem. Obecnie zajmujemy powierzchnię 310 m kw., dysponujemy poczekalnią, sklepikiem, trzema gabinetami, salą operacyjną, pracownią rtg, dwoma pomieszczeniami kroplówkowymi, szpitalem oraz salonem pielęgnacyjnym.

Przychodnia weterynaryjna powstała z wielkiej pasji i zaangażowania o dobro zwierząt. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym nasi pacjenci zawsze znajdą fachową pomoc, a ich właściciele otrzymają wsparcie i wszystkie wskazówki niezbędne do zapewnienia dobrego życia swoim podopiecznym. Każda wizyta odbywa się z naszym pełnym zaangażowaniem w miłej atmosferze.

Przez 7 dni w tygodniu troszczymy się o zdrowie naszych pacjentów. Mamy ogromne doświadczenie w diagnostyce oraz leczeniu zwierząt towarzyszących. Jesteśmy zgranym i dobrze współpracującym zespołem. Swoją wiedzę wciąż pogłębiamy uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Do pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, pasją i sercem. Stale inwestujemy w nowy sprzęt, dzięki któremu możemy poszerzać zakres usług, podnosić ich poziom, a tym samym zwiększać bezpieczeństwo państwa zwierząt.